Mūsu partneri

Monier logo

 

Ruukki logo

 

Velux logo

Dakstiņa jumti

Dakstiņa jumts komanda pateicīga, ka izrādījāt par mums interesi!

Latvijas tirgū darbojamies kopš 2007. gada.

Dakstinajumts.lv galvenā un vienīgā nodarbošanās sfēra ir jumtu darbi, galvenokārt betona un māla dakstiņu ieklāšana, kā arī metāldakstiņa un citu metāla profilu montāža. Daudzu gadu garumā uzkrātā darba pieredze ļauj mums apgalvot, ka esam sava amata profesionāļi, kas sniedz augstu darba kvalitāti un individuālu pieeju kartam objektam. Mūsu meistari īsā laika periodā un ar augstu atbildības sajūtu spēs realizēt visas Jūsu vēlmes. Nepieciešamības gadījumā varam uzrādīt Jums atsauksmes vai sniegt realizēto objektu īpašnieku kontaktus.

 

Dakstiņa jumts iesaka:

Izvēloties meistarus, kas veiks jumta seguma montāžu, kārtīgi izvērtēt to profesionalitāti un darba pieredzi, lai jumta seguma izbūve vai nomaiņa Jums neizvērstos 2-4 reizes dārgāka, pārbūvējot vai nomainot nekvalitatīvi uzmontētu jumta segumu. Kā arī pievērsiet uzmanību materiālu piedāvājumam un to nosaukumiem. Bieži vien meistari, lai izpatiktu ar savu cenas piedāvājumu, neiekļauj darba tāmē visas nepieciešamās darba pozīcijas, bet montāžas procesa laikā sāk pieprasīt no pasūtītāja (Jums) papildus līdzekļus, kas beigās pārsniedz Jūsu pieļaujamo vai plānoto budžetu.

Būsim priecīgi, ja ieklausīsieties dakstinajumts.lv padomos!

 

Ko iegūsiet izvēloties Dakstiņa jumts pakalpojumus.

Īsā laika periodā veiksim objekta apsekošanu un tāmes sastādīšanu bez maksas. Profesionālu jumiķu ar vairāk kā15 gadu pieredzi ieteikumus un pamatotus risinājumus, kā pareizi īstenot jumta konstrukcijas un seguma montāžu. Kādus materiālus izvēlēties, lai jumts tiktu izbūvēts kvalitātīvi un galvonokārt, lai tā kalpošanas ilgmūžība Jūs vairs nesatrauktu. Korektu un pilvērtīgu piedāvājuma tāmi ar skaidri saprotamām darba un materiālu pozīcijām un to izcenojumiem. Kā arī draudzīgus un, kas galvenais bez kaitīgiem ieradumiem darba veicējus, kas ir komunikabli un uzklausa saimnieka ieteikumus vai vēlmes.

Ceram uz sadarbību.